Volejte: 605 323 254

Pište: info@event-cover.cz

 
Novinky
  • MUSIC CIRCUS BURGER FESTIVAL

    na pražské Zbraslavi jsme si i přes nepřízeň počasí s naším vybavením (párty stan 5x8m premium, 15x pivní set, 3x mobilní toaleta s mytím rukou) rozhodně užili...

     

     

  • Rezervace na rok 2019

    Od 1.9.2018 zahajujeme příjem rezervací na párty stany a další vybavení pro nadcházející sezónu.

Zůstaňtě v teple - VENKOVNÍ TEPELNÉ ZÁŘIČE

Plynové zářiče naleznou využití jak na vaší terase, tak jsou vhodné pro vytápění párty stanů, nebo jako zdroj tepla na venkovních zahrádkách restaurací.

Vychutnejte si chvilky pohody a klidu na vaší terase i během chladných dnů. Plynové zářiče z naší nabídky vám nabídnou příjemné teplo kdekoliv a kdykoliv je třeba. Díky kvalitním plynovým zářičům z naší nabídky si můžete v teple a pohodlí užít venkovní posezení vy i vaši hosté.
 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek.

Záříč je vybaven hořákem Smart-Tech s výkonem 11 kw - díky technologii Smart-Tech je výkon  srovnatelný s hořáky o výkonu 14 kW, ovšem při nižší spořebě plynu až o 30 %. Díky této technologii je navíc docíleno nižší emise CO2 až o 30 % oproti standardním hořákům!

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 
Technické parametry

    Regulovatelný výkon 5 - 11 kW
    Hořák Smart-Tech - výkon srovnatelný s běžným  14 kW hořákem při nižší spořebě plynu až o 30 %
    Nižší emise CO2 o 30 % oproti standardním hořákům
    Velikost reflektoru: cca 76 cm
    Váha: cca 14,3 kg
    Výška: cca 215 cm
    Zdroj energie: PB lahev 10 kg
    Spotřeba plynu: 786 g/h (při maximálním výkonu)
    Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)
    CE certifikace
    Rozměry balení: 73 x 46 x 53 cm
venkovní tepelný zářič


 

©2013-2019 www.event-cover.cz