Volejte: 603 427 150

Pište: info@event-cover.cz

 
Novinky
  • Pour Féliciter 2021

    Poděkování zákazníkům za přízeň v roce 2020. Celý text a obrázky uvnitř článku.

  • Bilance roku 2020

    Hlavní část stanové sezóny je již za námi, nyní je čas informovat Vás o novinkách uplynulého roku.

Dětský den Dobrá Voda

Dne 16.6.2013 jsme realizovali Dětský den spojený s oslavou narozenin v Dobré Vodě u Březnice.

Samotná příprava akce začala již 14.6.2013, tedy dva dny před samotnou oslavou. Stavba párty stanu v příjemném prostředí zahrady bývalé lesní hájenky našemu týmu zabrala necelé 3 hodiny čistého času. Stan jsme na požadavek zákazníka nejprve postavili bez bočních oken a vchodů do stanu, po následné domluvě jsme dodatečně namontovali menší vchodovou stranu a jednu celou stranu oken, kvůli ohraně proti předpovídaným zvýšeným povětrnostním podmínkám. Ke stanu byly, ze stejného důvodu, namontovány přídavné zátěže o celkové hmotnosti 240kg. Párty stan byl rovněž dovybaven osvětlením, jelikož si zákazník nebyl zcela jistý, jestli celá akce nebude pokračovat i ve večerních hodinách, což se nakonec přeci jen stalo.

V den konání samotného Dětského dnu se náš tým vrátil na místo akce v dopoledních hodinách, aby instaloval objednané posezení. Přesný počet hostů nebyl znám, proto jsme se po domluvě s majitelem nemovitosti rozhodli instalovat celkem 10ks pivních setů (pivní set=stůl+2lavice), což mělo vytvořit kapacitu až 100 míst k sezení. Následně jsme na konstrukci stanu a na instalované stoly rozmístili připravené prvky květinové a slavnostní výzdoby. Poté jsme již s týmem naší půjčovny stolů museli opustit místo konání akce, jelikož se přiblížila 14. hodina a tím pádem i začátek celého eventu. Na místě jsme zanechali pouze našeho fotografa, který celou akci zdokumentoval a vy se na některé fotografie můžete podívat i v naší fotogalerii.

Demontáž párty stanu a veškerého pronajatého vybavení proběhlo, kvůli nepřízni počasí (několik dní v kuse pršelo), až o několik dní později. Veškeré vybavení bylo opět zhruba během 3 hodin demontováno a naloženo k odvozu. Po krátké konverzaci s pořadatelem celé akce jsme zjistili, že celý event byl velice úspěšný a že i v budoucnu se na náš tým bude obracet nejen on, ale také i ostatní návštěvníci akce.

©2013-2022 www.event-cover.cz