Volejte: 603 427 150

Pište: info@event-cover.cz

 
Novinky
  • Pour Féliciter 2021

    Poděkování zákazníkům za přízeň v roce 2020. Celý text a obrázky uvnitř článku.

  • Bilance roku 2020

    Hlavní část stanové sezóny je již za námi, nyní je čas informovat Vás o novinkách uplynulého roku.

Akce na klíč

Spolupracujeme s řadou firem, které zaručují dodání profesionálních služeb, které jsou
s pořádáním akcí spojené. Zajistíme pro Vás vhodné prostory, originální a pestrý program, moderátory, hostesky, zážitkový catering, dekorace a výzdobu, technické zázemí, mediální a reklamní podporu. Samozřejmně jsme otevřeni všem Vašim nápadům a požadavkům.

Každá akce i téma jsou pro nás výzvou, na které budeme pracovat s maximálním nasazením
k Vaší 100% spokojenosti.
 

DÍLČÍ SLUŽBY:

V případě, že již máte některé služby nebo dodavatele zajištěny, zapojíme se do organizování věcí, které Vám chybí, a dohlédneme na to, aby se vše propojilo a fungovalo jako celek.

ZAJIŠTĚNÍ JEDNOTLIVÝCH DODAVATELŮ:

Vše máte připraveno a zorganizováno, chybí Vám ale některý z dodavatelů, nemáte žádná doporučení a nechcete vybírat bez ověření? Rádi Vám doporučíme a poradíme jednotlivé dodavatele, s kterými při akcích spolupracujeme a jsou 100% prověřeni.

 

CÍLE PŘI POŘÁDÁNÍ AKCE NA KLÍČ:

Zábava – Program akce musí být přizpůsoben jejich účastníkům natolik, aby si každý přišel na své.

Atmosféra - Dobrá atmosféra je základem každé dobé akce.

Síla kolektivu - Průběh akce a jednotlivé části programu mají vést k celkovému posílení kolektivu.

Poznání – Je potřeba se neustále poznávat i mimo pracovní prostředí, navazovat nová přátelství a upevňovat ta stávající.

Relaxace – Na akci by měli jít pracovní záležitosti stranou, jdeme se hlavně odreagovat a odpočinout.

Motivace - Odpočinutý a posílený kolektiv jsou nejlepším základem pro budoucí vítezství.

Identifikace - Účastníci by se měli nakonec samy identifikovat s cíly společnosti.
 

VÝHODY NÁMI ORGANIZOVANÝCH AKCÍ NA KLÍČ

ZAUJMETE CÍLOVOU SKUPINU

Máme kontakty a know-how.

Přilákáte vhodné účastníky i řečníky díky naší ověřené databázi kontaktů. Zajistíme propagaci a pozornost médií.
 

ZBAVÍTE SE STAROSTÍ

Postaráme se o organizaci.

Nemusíte řešit pozvánky, program, hostesky, registrace ani komunikaci s účastníky. Na místě pohlídáme, aby Vaše akce proběhla hladce.
 

UŠETŘÍTE PENÍZE

Udržíme náklady na uzdě.

Pořádáme akce pro tisíce účastníků ročně. Proto vám můžeme domluvit zvýhodněnou cenu za prostor, catering, servis nebo techniku.
 

CO VÁM NABÍZÍME

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Optimalizujeme Vaše náklady tak, abychom nabídli program naplňující Vaše představy a možnosti budgetu zároveň. Snažíme se pochopit Vaše očekávání. Na konci jakékoli naší firemní akce najdete spokojeného zákazníka a účastníky eventu. To je cíl naší práce.
 

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Každoročně realizujeme eventy pro tisíce zaměstnanců. Nás se nemusíte ptát, kde můžeme zrealizovat Váš event, outdoor, teambuilding, či konferenci. Programy připravujeme kdekoliv
v České republice. Rádi Vám doporučíme kvalitu. Bedlivě sledujeme trendy v hotelnictví, kulturních a sportovních zařízení.
 

NAPROSTÁ PROFESIONALITA

Náš servis je orientovaný na klienta. Naše nabídky jsou závazné a komplexní s realistickým rozpočtem. U nás se Vám nestane, že nabídka je jenom seznamem možností. Veškeré programové prvky máme v nabídce exklusivně rezervované a je jenom na klientovi co z toho potvrdí a jak se bude s nabídkou pracovat dál.
 

SPOLUVYTVÁŘÍME VAŠI ZNAČKU

Značku Vám pomáháme vytvářet za pomoci nevšedních eventů spojených s pozitivními emocemi. Eventy pomáhají prohloubit vztahy a loajalitu u Vašich významných obchodných partnerů, potenciálních klientů nebo i zaměstnanců.
 

NETUŠENÉ MOŽNOSTI

Naprostá většina našich eventů jsou originály na klíč. Zaručujeme Vám osobité a jedinečné programové koncepty. Vymýšlet a realizovat neotřelé programy pro naše klienty nás opravdu baví. Rádi Vám nabídneme program, který Váš event odliší.
 

SEHRANÝ TEAM

U nás v Event-Cover jsme víc než jen kolegové. Jsme přátelé. Náš team se nám již povedlo vybudovat, nechte nás pracovat na Vašem firemním teamu. Po dobu přípravy a realizace eventu se stáváme součástí Vašeho pracovního teamu. Pracujeme pro Vás a v součinnosti s Vámi zároveň.

 

JAKÉ AKCE PRO VÁS MŮŽEME USPOŘÁDAT

akce pro veřejnost, bankety, den otevřených dveří, dětský den, diskotéky, divadla, family days, festivaly, firemní akce, firemní oslava, firemní ples, firemní prezentace, firemní večírky, garden party, golfové turnaje, incentivní akce, klientský den, koktejl, koncerty, konference, kongres, koučink, loučení se svobodou, městské slavnosti, mítink, módní přehlídky, motoristické akce, narozeninové párty, obchodní setkání, ochutnávky, opening party, outdoorové aktivity, pohřební hostiny, programy pro obchodní centra, promoce, promotion nového výrobku nebo služby, předváděcí akce, rauty, recepce, roadshow, rodinné oslavy, rozvodová párty, semináře, setkání zaměstnanců, silvestrovské večírky, slavnostní otevření poboček, slavnostní večeře, soutěže krásy, sportovní akce, sportovní dny, sportovní turnaje, svatby, sympózium, školení, tématické večírky, tisková konference, teambuilding, treasure hunt, valná hromada, vánoční večírek, večírky, veletrhy, víkendové akce, VIP večer, výjezdní zasedání, výročí firmy, výstavy, zábavné programy, zaměstnanecké párty, zážitkové programy, zimní programy


 

©2013-2024 www.event-cover.cz